Koronkowe zaproszenia na Pierwszą Komunię Świętą

Witajcie!
Chcę Wam przede wszystkim podziękować za tak aktywne odwiedzanie mojej nowej strony i sklepu. Google analytics nie kłamie i bardzo mnie ucieszył, kiedy odsłoniłam najnowsze wykresy.


Dodałam już kilka nowych produktów, wciąż będę aktualizować ofertę.
Większość kartek z cytatem oraz szop już dzisiaj powinny dotrzeć w ręce nowych właścicieli. 💙 Dziękuję za pierwsze zakupy!

koronkowe zaproszenie na pierwszą komunię świętą
koronkowe zaproszenie na pierwszą komunię świętą

A teraz chciałam także pogratulować tym rodzicom, którzy już od początku roku pytają mnie o zaproszenia komunijne. Jesteście niesamowici! Totalnie ogarniacie temat! Naprawdę gratuluję, bo tacy jak Wy będą mieć w kwietniu spokojny czas przygotowań. Przed uroczystością na pewno wszystko już będzie gotowe do odbioru. 💙 Pozostałym doradzam, by także zacząć już zamawiać i rezerwować terminy, bo na rękodzieło artystyczne trzeba jednak trochę poczekać. A tak naprawdę do wiosny nie zostało wiele czasu

Mój kalendarz już też powoli się zapełnia. Proszę, nie zostawiajcie niczego na ostatnią chwilę, by nie stresować niepotrzebnie ani siebie ani innych

Pamiętam, że w zeszłym roku już na początku kwietnia musiałam odmawiać wiele zamówień, bo były złożone po prostu za późno.

koronkowe zaproszenie na pierwszą komunię świętą dla dziewczynki
koronkowe zaproszenie na pierwszą komunię świętą dla dziewczynki

W dzisiejszym wpisie chcę pokazać Wam jeden z moich najnowszych projektów zaproszeń na Pierwszą Komunię Świętą. Zostałam poproszona o coś w bieli i deliakatnym różu. Nie mogłam się zdecydować na formę, więc zaprojektowałam od razu dwa zaproszenia. Pierwszy właśnie oglądacie, a kolejny pojawi się już całkiem niedługo.
Obiecuję również dodać je niebawem do sklepu, z opcją „na zamówienie”.

zaproszenie komunijne pastelowe
pastelowe koronkowe zaproszenie na komunię dla dziewczynki
koronkowe zaproszenie na pierwszą komunię świętą ręcznie robione
koronkowe zaproszenie na pierwszą komunię świętą ręcznie robione

No to tyle. Życzę Wam wszystkiego dobrego! 💙

Dodaj komentarz