Akwarelowy szop z serii „Leśne portrety”

Ten obrazek powstał na specjalne zamówienie. Napisała do mnie wspaniała znajoma, mistrzyni quillingu – Kasia Wojtasik z Art Life. Zobaczywszy mojego liska, spytała czy może nie namalowałabym szopa. Ja byłam przeszczęśliwa, bo bardzo chciałam wykonać coś malowanego na zamówienie, a w dodatku szop idealnie wpasował się w mój pomysł o serii bajkowych portretów leśnych zwierzątek.


Szopa zmalowałam w niedługim czasie po naszej rozmowie, ale cała przeprowadzkowa akcja oraz późniejsze zdrowotne przeboje w naszym domu wciąż odwlekały wysyłkę paczki.Kasia jednak okazała anielską cierpliwość i wiele tygodni później w końcu udało mi się ogarnąć całą sprawę i wysłać malunek.

akwarelowy szop ręcznie malowany obrazek
akwarelowy szop ręcznie malowany obrazek


Tak, ostatnie dwa miesiące 2018 roku były dla mnie trudne. Mnóstwo prozaicznych problemów wokół przeprowadzki, ciągnące się w nieskończoność infekcje u dzieci dopadły także i mnie. Czas uciekał jak szalony, a ja stałam w miejscu. Tak mi się wydawało.


Mogę jednak już dzisiaj napisać, że to złudzenie. Mimo, iż rzeczywiście musiałam zwolnić tempo, nie przyjmować więcej zamówień, to jestem zadowolona z takiego zakończenia roku. Udało mi się podsumować swoje osiągnięcia, realizacje planów i jestem pozytywnie nastawiona i zmotywowana do dalszej pracy.

akwarelowe leśne zwierzątka szop plakat handmade
akwarelowe leśne zwierzątka szop plakat handmade


Tak oto od kilku dni możecie oglądać nową stronę PAPI studio, którą wraz z moim mężem odświeżyliśmy. Niebawem zacznę także zapełniać sklep. Tym razem będzie on działał nieco inaczej – zachęcam do zaglądania, bo pojawi się tam także dostępny od ręki przedruk akwarelowego szopa na specjalnym papierze czerpanym. Na razie w formacie 23×23 cm (idealnie pasuje do ramek Ribba z IKEI).


Mam nadzieję, że Wasze podsumowanie ubiegłego roku będzie również zadowalające i motywujące.

akwarelowy szop obrazek do pokoju dziecięcego
akwarelowy szop obrazek do pokoju dziecięcego

Jeśli bylibyście zainteresowani innymi wymiarami wydruków lub nowym wzorem, zachęcam do kontaktu.

One Reply to “Akwarelowy szop z serii „Leśne portrety””

  1. Przepiekny! Niby smutny, ale jednak jakis taki dostojny i powazny sie wydaje:)

Dodaj komentarz