Akwarelowe maki – pobierz za darmo!

W maju było kilka wieczorów, kiedy usiadłam przy biurku i zaczęłam malować. Nie na zamówienie. Dla siebie.

Od kiedy mam dzieci, chwytam za ołówek lub pędzel tylko późnymi wieczorami, kiedy maluchy już śpią. Oczywiście, z nimi też maluję i rysuję, ale to w ramach edukacji i zabawy. Moje projekty i szkice zostawiam sobie jednak na te wieczory i noce.  I właśnie w maju wygospodarowałam sobie trochę czasu, by namalować zestaw akwarelowych botanicznych elementów.

plik free akwarelowe kwiaty

Maki chodziły za mną już od dawna. Czerwień i intensywne kolory to jednak nie koniecznie moja bajka, więc odkładałam to na później. Tymczasem malowanie tych maków okazało się równie przyjemne jak malowanie różowych piwonii! Bardzo się cieszę, że się przełamałam. Czasami jednak warto zrobić coś, co może się z początku wydawać skazane na porażkę. 

A teraz chcę podzielić się z Wami plikiem pdf z tymi grafikami. Mój poprzedni plik z botanicznymi ilustracjami przypadł Wam do gustu, bo bardzo wiele osób go pobrało. Sama byłam zaskoczona ilością „zamówień”. 

Mam nadzieję, że i ten darmowy plik będzie przydatny, zarówno w scrapbookibgu, cardmakingu, czy dowolnych pracach ręcznych w Waszych domach, pracowniach czy na zajęciach warsztatowych. 

Chcę tylko wspomnieć to, co w poprzednim darmowym udostępnianiu.
Przy publikowaniu prac, w których zostały wykorzystane moje grafiki z tego pliku, proszę o oznaczenie ich pochodzenia. Będzie mi bardzo miło, jeśli dodacie zdjęcia w komentarzu lub wyślecie je do mnie, abym mogła zobaczyć jak się prezentują moje elementy w Waszej twórczości. Taka wzmianka w poście, opisie pod zdjęciem będzie dla mnie radością. Włożyłam swoje serce w przygotowanie tych grafik, udostępniam je za darmo, dlatego liczę na Wasze uczciwe zachowanie.

Poniżej dla inspiracji pokazuję zdjęcia z kartkami okolicznościowymi, przy wykonywaniu których użyłam tych grafik.

A plik możecie pobrać w sklepie: POBIERZ DARMOWY PLIK – MAKI
Pamiętajcie tylko, by zaznaczyć rodzaj dostawy jako „odbiór osobisty”!

akwarelowe kwiaty maki darmowy plik
akwarelowe maki kwiaty do pobrania
darmowe grafiki akwarelowe maki
darmowe grafiki plik akwarelowe maki

Dodaj komentarz