Podziękowanie dla lekarza

W weekend znalazłam chwilę i chwyciłam za aparat, aby zgrać zdjęcia na komputer. Co ja tam znalazłam! Takie rzeczy, o których już dawno zapomniałam. A jedną z nich jest właśnie ta ramka!

ramka podziękowanie dla lekarza
ramka podziękowanie dla lekarza

Ramka z papierowymi kwiatami wykonanymi w technice quillingu powstała już dobre kilka tygodni temu. Zostałam poproszona o zrobienie pamiątki-podziękowania dla lekarki. Postanowiłyśmy wspólnie z klientką, że nie będziemy kombinować z „lakarskimi” motywami, bo to oczywiste, że pamiątka jest dla lekarki w podziękowaniu za jej pracę. Sama wie, czym się zajmuje, więc nie trzeba jej o tym przypominać. Ale tak na serio, uznałyśmy, że treść podziękowania niesie wszystko, a najpiękniej ozdobią to oczywiście kwiaty. Każda kobieta je lubi, więc tym bardziej motyw idealny!

Parę godzin zawijania pasków, klejenia i komponowania ze sobą i oto tak powstała rameczka, którą możecie oglądać na zdjęciach.

podziękowanie dla lekarza ramka pamiątka

Jeśli podoba się Wam taki prezent dla lekarza, nauczyciela czy kogokolwiek innego, zachęcam do zamawiania papierowego rękodzieła u PAPI studio. Bardzo chętnie wykonam nowe wzory, w oparciu o Wasze wskazówki, pomysły czy upodobania kolorystyczne.

Dodaj komentarz