Design team PAPI

Cześć!

Moje ogłoszenie spotkało się z niespodziewanie dużym zainteresowaniem. Postanowiłam zatem dokładnie określić założenia współpracy i odpowiedzieć zbiorczo na kilka najczęściej zadawanych pytań.

Ogólnie pomysł jest taki, że gdy będę miała klienta, którego nie będę w stanie obsłużyć, to trafi on do współpracownika. Razem z zamówieniem otrzyma on wszelką niezbędną wiedzę, żeby wykonać produkt identycznie jak w mojej ofercie. Klient również będzie wiedział, że to zamówienie wykonuje ktoś inny niż Karolina. Oczywiście nie zawsze możliwe jest wykonanie identycznej kopii, więc gdy czasami odcień papieru czy wzór wykrojnika będzie inny, to nie mam nic przeciwko, jeśli tylko zgadza się na to klient.

Podstawowe wymagania to posiadanie sprawnej kolorowej drukarki. Dobrze by było mieć również punch boarda lub bigownicę oraz maszynkę do wykrojników. Idealnie jeśli potrafisz obsługiwać Inkscape’a/Illustratora/Corela.

Jeśli chodzi o cenę produktu i moją prowizję to będziemy to ustalać indywidualnie do zamówienia przed jego wykonaniem. Moje prace można zobaczyć na https://papistudio.pl/sklep

 

Częste pytania:

Jaki jest czas na wykonanie?

Zależy od zamówienia. Zwykle deklaruję 3 tygodnie, ale zdarza się, że jestem w stanie zrobić coś w kilka dni. Wszystko będziemy konsultować między sobą i z klientami. Nie będę narzucać terminów – jeżeli nie będziesz mieć czasu to po prostu klient trafi do kogoś innego lub zupełnie zrezygnuje z PAPI.

 

Jak się będziemy rozliczać?

Prowadzę działalność nierejestrowaną, więc nie będzie to forma zatrudnienia. Idealnym dla mnie rozwiązaniem byłoby gdyby klient rozliczał się z wykonawcą (tak jak do tej pory rozliczacie się z klientami), a ja otrzymałabym wyłącznie jakąś prowizję za pomysł i sprowadzenie klienta (oczywiście wszystko dogadane przed wykonaniem).

 

Czy otrzymam materiały do wykonania zlecenia?

Nie. Udzielę Ci informacji z jakich materiałów ja korzystam. Jeżeli zdobędziesz te same, to będzie idealnie. Jeżeli masz podobne, to (po akceptacji klienta) będzie można wykonać zamówienie z Twoich materiałów.

 

Czy gotowe prace wysyłane są do Ciebie?

Nie. Zamówienie konsultujesz bezpośrednio z klientem i do niego wysyłasz gotowy produkt. Klient wie, kto jest wykonawcą.

 

Czy muszę być z okolic Poznania?

Nie. Klientów mam z całej Polski i realizuję zamówienia głównie wysyłkowo.

 

Jeżeli nadal jesteś zainteresowana, proszę o wykonanie mojej kartki:
https://papistudio.pl/produkt/kartka-okolicznosciowa-julka/
Wymiary kartki: 14x14cm (baza biała 200g)
Plik do druku: https://papistudio.pl/imieniny-flaming-julka.pdf
Wstążka (12mm) i koperta (papier 230g) w kolorze miętowym.

Zdjęcia wykonanej kartki wyślij na papi.poczta@gmail.com
W mailu podaj również kilka podstawowych informacji o sobie:
imię i nazwisko, miasto, twoja strona/funpage/instagram.

Na zgłoszenia czekam do końca tygodnia (w poniedziałek 17.09.2018r. odpiszę do wybranych osób).

Pozdrawiam
Karolina z PAPI studio