Plakaty do pokoju dziecięcego

W oczekiwaniu na naszego Maluszka wpadłam na pomysł, by ozdobić jego kącik w naszym mieszkaniu jakimś plakatem. Dużo szperałam, szczególnie w inspirujących zbiorach na pintereście i znalazłam mnóstwo zdjęć zawierających pomysłowe aranżacje pokoi dziecięcych i niemowlęcych. Bardzo przypadły mi do gustu wnętrza skandynawskie, minimalistyczne i urządzone z rozwagą. Bardzo często ozdobą i kolorowym elementem w dominującej bieli wnętrza okazywały się właśnie plakaty lub jakieś grafiki, ilustracje.
W oparciu o zasoby freepika oraz własną inwencję stworzyłam serię plakatów do polskiego dziecięcego pokoju. Zależało mi na tym, by napisy były w naszym języku. Sentencje miały być czytelne, proste i treściwe, stąd pomysł na trzy magiczne słowa: dziękuję, przepraszam i proszę.
 Nie mogłam się zdecydować, jaka wersja kolorystyczna będzie bardziej pasować do naszego wnętrza, więc zrobiłam po dwie z każdego rodzaju.
A oto i one, w kilku wspólnych aranżacjach.
Może i Wy chcielibyście sobie je wydrukować?

Plakaty do dziecięcego pokoju

Plakaty do dziecięcego pokoju

Plakaty do dziecięcego pokoju

 

2 Replies to “Plakaty do pokoju dziecięcego”

  1. Karolina Skitek-Stępczak says:

    Plakaty sprzedajemy w formie elektronicznej w cenie 9zł/szt (20zł/komplet 3szt) lub w formie drukowanej A4 – 12zł/szt (30zł – komplet) lub A3 – 15zł/szt (40zł/komplet) + ewentualne koszty przesyłki.

  2. Jak można wydrukować te obrazki od Pani? I w jakim są formacie?

Dodaj komentarz