Tort z różami w błękitach

W weekend PAPI świętowało ze swoimi najbliższymi. Jak łatwo się domyślić, celebrowaliśmy zaślubiny bliskiej rodziny. Wspaniały czas spędziliśmy na uroczystości w kościele, a później bawiąc się na weselu i przyjęciu w ogrodzie.
Do prezentu, którym obdarzyliśmy młodą parę dołączyliśmy ręcznie robiony przez nas telegram ślubny. PAPI uwielbia biel i błękity, stąd kolorystyka, w której utrzymana jest kartka. Tym razem nieco zmieniliśmy nasze przyzwyczajenia i bazę zrobiliśmy nie całą w bieli, ale błękitną, jedynie wzbogaconą białym tłoczonym okienkiem. Tył pozostał klasycznie biały.
Co również nowego – zamiast głównego motywu serc postanowiliśmy umieścić w centrum kartki czteropiętrowy tort zdobiony różami. Jest to jedyna i główna ozdoba naszego telegramu. Środek wykończyliśmy klasycznie – delikatną koronką i pasującym paseczkiem. Format kartki: 15x15cm.
Do kompletu powstała koperta, tym razem nie tylko pasująca wymiarem i wykończeniem, ale również ozdobiona paseczkiem i różyczkami. Jest to kolejna nowość, którą PAPI ma od dziś dla Was w swojej ofercie.
Młodej Parze całość przypadła do gustu, a Wam?

Ślubny telegram z tortem i różami

Ślubny telegram z tortem i różami

Ślubny telegram z tortem i różami

Ślubny telegram z tortem i różami

Dodaj komentarz